Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51065
On the endomorphism ring of a free module
Menal Brufal, Pere, 1951-1991 (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1983
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 27 n. 1 (1983) p. 141-154, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_27183_03


14 p, 286.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir