Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51072
Reflexividad y autodualidad en espacios valuados
Bayod, José M.
Martínez Maurica, J.

Data: 1983
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 27 n. 2 (1983) p. 25-31, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_27283_03


7 p, 125.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir