Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51105
Fluctuation inequalities with applications to convergence and regularity of stochastic processes indexed by [0,1] [superscript] q
Sintes Blanc, Antoni

Data: 1985
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 29 n. 1 (1985) p. 83-105, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_29185_06


23 p, 305.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir