Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51180
On subjunctive classes of groups
Otal, Javier

Data: 1985
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 29 n. 2/3 (1985) p. 119-122, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_292385_07


4 p, 81.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-17, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir