To cite this record: http://ddd.uab.cat/record/51201
Anàlisi formalment recursiva
Tomás, Francesc

Date: 1986
Rights: Tots els drets reservats
Document type: article ; recerca ; article ; publishedVersion
Published in: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 30 n. 2/3 (1986) p. 35-75, ISSN 0210-2978



41 p, 660.3 KB

The record appears in these collections:
Articles > Published articles > Publicacions de la Secció de Matemàtiques

 Record created 2009-11-17, last modified 2014-02-22



   Favorit i Compartir
QR image