Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/71126
A Chinese mathematician in Plato’s cave : virtual/real dimensions of internet epistemology
Dauben, Joseph W. (The City University of New York)

Data: 2008
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial i la comunicació pública de l'obra, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. No es permet la creació d'obres derivades. Creative Commons
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Ontology studies, Núm. 8 (2008) , p. 259-276, ISSN 1576-2270



18 p, 1.0 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Ontology studies
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2011-05-31, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir