Google Scholar: citas
Els números característics : un càlcul de Leibniz inacabat?
Cadevall i Soler, Magí

Fecha: 1982
Derechos: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial, la distribució, la comunicació pública de l'obra i la creació d'obres derivades, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. Creative Commons
Lengua: Català.
Documento: article ; recerca ; publishedVersion
Materia: Leibniz
Publicado en: Enrahonar : quaderns de filosofia, N. 3 (1982) p. 75-82, ISSN 0211-402X

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/Enrahonar/article/view/42349
Adreça original: https://revistes.uab.cat/enrahonar/article/view/v3-cadevall
DOI: 10.5565/rev/enrahonar.900


8 p, 454.8 KB

El registro aparece en las colecciones:
Artículos > Artículos publicados > Enrahonar
Artículos > Artículos de investigación

 Registro creado el 2009-08-17, última modificación el 2018-10-06



   Favorit i Compartir