Google Scholar: citations
Un modelo que generaliza a la ecuacion de Burgers
Fraile Peláez, José María

Date: 1980
Rights: Tots els drets reservats
Language: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Published in: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 19 (1980) p. 161-168, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37242
DOI: 10.5565/PUBLMAT_19180_12


8 p, 113.2 KB

The record appears in these collections:
Articles > Research articles
Articles > Published articles

 Record created 2009-10-20, last modified 2019-02-10



   Favorit i Compartir