Google Scholar: cites
Partially ordered Grothendieck groups
Goodearl, K. R. (University of Utah. Department of Mathematics)

Data: 1985
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 29 n. 2/3 (1985) p. 77-103, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37507
DOI: 10.5565/PUBLMAT_292385_04


27 p, 549.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-16, darrera modificació el 2019-02-10



   Favorit i Compartir