Google Scholar: cites
On subjunctive classes of groups
Otal, Javier (Universidad de Zaragoza. Departamento de Algebra)

Data: 1985
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 29 n. 2/3 (1985) p. 119-122, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37510
DOI: 10.5565/PUBLMAT_292385_07


4 p, 81.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-17, darrera modificació el 2019-02-10



   Favorit i Compartir