Google Scholar: cites
Topics in analysis
Henry, Daniel B. (Centre de Recerca Matemàtica (Barcelona))

Data: 1987
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 31 n. 1 (1987) p. 29-84, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37538
DOI: 10.5565/PUBLMAT_31187_03


56 p, 797.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-17, darrera modificació el 2019-02-10



   Favorit i Compartir