Google Scholar: cites
D-dimensión en espacios no metrizables
Criado, Regino (Universidad Politécnica de Madrid. ETSI Telecomunicación)
Tarrés, Juan (Universidad Politécnica de Madrid. Facultad de Ciencias Matemáticas)

Data: 1987
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 31 n. 1 (1987) p. 111-126, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37540
DOI: 10.5565/PUBLMAT_31187_05


16 p, 290.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-17, darrera modificació el 2019-02-10



   Favorit i Compartir