Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/107
Semidefinite Programming
Overton, Michael
Wolkowicz, Henry

Data: 1997
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Mathematical Programming, vol. 77 n. 2 (1997) p. 105-109, ISSN 0025-5610



5 p, 261.0 KB
 Accés restringit a la UAB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir