Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/113931
Weak and viscosity solutions of the fractional Laplace equation
Servadei, Raffaella
Valdinoci, Enrico

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Integrodierential operators ; Fractional Laplacian ; Weak solutions ; Viscosity ; Solutions ; Regularity theory
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 58, Núm. 1 (2014) , p. 133-154, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_58114_06


22 p, 418.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2013-12-18, darrera modificació el 2016-06-05



   Favorit i Compartir