Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/115174
Non existence of principal values of signed Riesz transforms of non integer dimension
Ruiz de Villa Robert, Aleix (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Tolsa Domènech, Xavier (Institució Catalana de Recerca i Estudis Avançats)

Data: 2010
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; publishedVersion
Matèria: Riesz transforms ; Hausdorff measures ; Borel non zero measure
Publicat a: Indiana University mathematics journal, Vol. 59, No. 1 (2010) , p. 115-130, ISSN 0022-2518

DOI: 10.1512/iumj.2010.59.3884


16 p, 228.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2014-01-29, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir