Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/13069
Molecules and linearly ordered ideals of MV-algebras
Hoo, C. S.

Data: 1997
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 41 n. 2 (1997) p. 455-465, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_41297_10


11 p, 115.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-11-24, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir