Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150401
Algunes citacions matemàtiques
Gasull, Armengol (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Jolis Giménez, Maria (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Societat Catalana de Matemàtiques

Data: 2011
Nota: Agraïments: Fa uns anys, vàrem publicar l’article Citacions al voltant de les matemàtiques a Materials Matemàtics vol. 2007, treball 2. Aquí incloem una sel.lecció d’algunes de les citacions que contenia aquell treball complementada amb unes quantes de noves. La nostra font principal ha estat la plana web de la Furman University, Mathematical Quotations Server.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Català
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: SCM/Notícies, Vol. 31 (2011) , p.29-31, ISSN 1696-8247



Preprint
5 p, 35.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-09-01



   Favorit i Compartir