Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150438
Scopus: 11 cites, Web of Science: 9 cites,
Weierstrass integrability in Liénard differential systems
Giné, Jaume
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Mathematical Analysis and Applications, Vol. 377 Núm. 1 (2011) , p. 362-369, ISSN 0022-247X

DOI: 10.1016/j.jmaa.2010.11.005


10 p, 289.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-07-14



   Favorit i Compartir