Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150541
Scopus: 3 cites, Web of Science: 1 cites,
On the center conditions for analytic monodromic degenerate singularities
Giné, Jaume
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: International Journal of Bifurcation and Chaos in Applied Sciences and Engineering, Vol. 22 Núm. 2 (2012) , p. 1250303 (11 pp.)

DOI: 10.1142/S0218127412503038


18 p, 589.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir