Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150620
Scopus: 2 cites, Web of Science: 0 cites,
On the number of limit cycles for a generalization of Liénard polynomial differential systems
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: International Journal of Bifurcation and Chaos in Applied Sciences and Engineering, Vol. 23 Núm. 3 (2013) , p. 1350048 (16 pages)

DOI: 10.1142/S021812741350048X


14 p, 424.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir