Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150653
Scopus: 14 cites, Web of Science: 7 cites,
Piecewise linear differential systems with two real saddles
Artés, Joan Carles
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Medrado, Joao Carlos
Teixeira, Marco Antonio

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Mathematics and Computers in Simulation, Vol. 95 (2013) , p. 13-22

DOI: 10.1016/j.matcom.2013.02.007


12 p, 272.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir