Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150680
Scopus: 2 cites, Web of Science: 2 cites,
Corrigendum: Higher order averaging theory for finding periodic solutions via Brouwer degree (2014 Nonlinearity 27 563)
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Novaes, Douglas D. (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Teixeira, Marco Antonio (Universidade Estadual de Campinas(Brazil). Departamento de Matemática)

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Nonlinearity, Vol. 27 (2014) , p. 2417, ISSN 1361-6544

DOI: 10.1088/0951-7715/27/9/2417


1 p, 449.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-02-28



   Favorit i Compartir