Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150706
Scopus: 3 cites, Web of Science: 3 cites,
Zero-Hopf bifurcation in a hyperchaotic Lorenz system
Cid-Montiel, Lorena
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Stoica, Cristina

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Nonlinear Dynamics. An International Journal of Nonlinear Dynamics and Chaos in Engineering Systems, Vol. 75 (2014) , p. 561-566

DOI: 10.1007/s11071-013-1085-3


9 p, 311.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir