Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/1908
Complete minimal surfaces in R3
López, Francisco J.
Martín, Francisco

Data: 1999
Resum: In this paper we review some topics on the theory of complete minimal surfaces in three dimensional Euclidean space.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 43 N. 2 (1999) , p. 341-449, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_43299_01


109 p, 2.5 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir