Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/1924
Hierarchy of integrable geodesic flows
Topalov, Peter

Data: 2000
Resum: A family of integrable geodesic flows is obtained. Any such a family corresponds to a pair of geodesically equivalent metrics.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 44 N. 1 (2000) , p. 257-276, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_44100_10


20 p, 187.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir