Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/1952
The Level function in rearrangement invariant spaces
Sinnamon, Gord

Data: 2001
Resum: An exact expression for the down norm is given in terms of the level function on all rearrangement invariant spaces and a useful approximate expression is given for the down norm on all rearrangement invariant spaces whose upper Boyd index is not one.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 45 N. 1 (2001) , p. 175-198, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/38012
DOI: 10.5565/PUBLMAT_45101_08
DOI: 10.5565/38012


24 p, 203.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir