Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/1986
Fatou and Korányi-Vági type theorems on the minimal ball
Anh, Nguyên Viêt

Data: 2002
Resum: In this paper we develop the Hp (p [greater than or equal] 1) theory on the minimal ball. After identifying the admissible approach regions, we establish theorems of Fatou and Korányi-Vági type on this ball.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 46 N. 1 (2002) , p. 49-75, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/10.5565-PUBLMAT_46102_04
DOI: 10.5565/PUBLMAT_46102_04
DOI: 10.5565/38044


27 p, 231.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir