Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/36162
Invariants of analytic curves
Zwiesler, Hans J.

Data: 1989
Resum: In this article we introduce a complete system of geometry invariants for an analytic curve. No restrictions are imposed on the curve and the invariants can be easily computed.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 33 n. 1 (1989) p. 147-152, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37578
DOI: 10.5565/PUBLMAT_33189_12
DOI: 10.5565/37578


6 p, 163.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-27, darrera modificació el 2017-04-25



   Favorit i Compartir