Google Scholar: cites
Fundamentos de sociología de la medicina
De Miguel, Jesús M.. (Universitat de Barcelona)

Data: 1976
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial, la distribució, la comunicació pública de l'obra i la creació d'obres derivades, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. Creative Commons
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Papers : revista de sociologia, N. 5 (1976) p. 209-239, ISSN 2013-9004

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/Papers/article/view/24608
Adreça original: https://papers.uab.cat/article/view/v5-de-miguel3
DOI: 10.5565/rev/papers/v5n0.919


31 p, 1.8 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Papers
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-27, darrera modificació el 2022-11-23



   Favorit i Compartir