Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/43313
Los números en color en la educación matemática de los niños ciegos
Soto Iborra, F.
Gómez Alfonso, B.

Data: 1987
Drets: Article de fons Creative Commons
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Enseñanza de las Ciencias, V. 5 n. 2 (1987) p. 111-117, ISSN 0212-4521



7 p, 353.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Enseñanza de las ciencias
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-06-29, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir