Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/48322
Formas cuadráticas sobre cuerpos totalmente p-adicos
Báyer, P.

Data: 1976
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 3 (1976) p. 1-15, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_03176_01


15 p, 244.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-06, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir