Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49586
Sobre l'existència d'equacions que realitzen Sn i An com a grups de galois d'un cos de números
Nart, E.
Vila, N.

Data: 1979
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 13 (1979) p. 79-87, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_13179_03


9 p, 165.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-15, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir