Google Scholar: cites
Sobre l'existència d'equacions que realitzen Sn i An com a grups de galois d'un cos de números
Nart, Enric. (Universitat Autònoma de Barcelona. Secció de Matemàtiques)
Vila, N. (Universitat Autònoma de Barcelona. Secció de Matemàtiques)

Data: 1979
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 13 (1979) p. 79-87, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37206
DOI: 10.5565/PUBLMAT_13179_03


9 p, 165.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-15, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir