Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49665
Tratamiento numérico de pvi para edo mediante mml de coeficientes variables
Correas, J. M.

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 18 (1980) p. 121-136, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_18180_09


16 p, 316.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir