Google Scholar: cites
Tratamiento numérico de pvi para edo mediante mml de coeficientes variables
Correas, J. M. (Universidad de Zaragoza. Escuela Técnica Superior de Ingenieros Industriales)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 18 (1980) p. 121-136, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37226
DOI: 10.5565/PUBLMAT_18180_09


16 p, 316.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-16, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir