Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/4980
Redes de publicaciones científicas : un análisis de la estructura de coautorías
Molina, José Luis (Molina González) (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament d'Antropologia Social i Cultural)
Muñoz Justicia, Juan Manuel (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Psicologia de la Salut i Psicologia Social)
Domènech i Argemí, Miquel (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Psicologia de la Salut i Psicologia Social)

Data: 2002
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial, la distribució, la comunicació pública de l'obra i la creació d'obres derivades, fins i tot amb finalitats comercials, sempre i quan es reconegui l'autoria de l'obra original.
Llengua: Castellà.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Redes : revista hispana para el análisis de redes sociales, V. 1 (2002) p. 0-0, ISSN 1579-0185



pdf
15 p, 219.7 KB

htm
115.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Redes
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-04-26, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir