Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49829
El triple hom(M,-) en conjuntos
Barja Pérez, J. M.
López López, M. A.

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 119-120, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_23


2 p, 49.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir