Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50198
Foliaciones en fibrados de seifert
Gazolaz, Ma. del C.

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; abstract ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 30-30, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_07


1 p, 14.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-27, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir