Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50202
Submersiones casi-hermiticas en W4-variedades
Hervella, L.
De la Torre, E.

Data: 1980
Resum: In thís article we prove some properties relatíves to inmersions, and almost-Hermitian submersions on W4-manifolds.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 41-43, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_11


3 p, 62.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-27, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir