Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50423
Sobre tres equacions funcionals en semigrups Tt,l de funcions de distribució
Alsina, Claudi

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 11-14, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_22180_01


4 p, 76.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-03, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir