Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50886
Sobre el orden de métodos numéricos de integración con región de estabilidad Re H < 0
Campillo, A.
Sanz-Serna, J. M.

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 223-226, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_22180_44


4 p, 76.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-11, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir