Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50902
Condição de convergência do método iterativo da superrelaxação acelerado no caso da matriz do sistema ser irredutivelmente diagonal dominante
Martins, M. Madalena

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Portuguès
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 275-278, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_22180_54


4 p, 61.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-12, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir