Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50925
Moviments quasi-aleatoris en el problema restringit, circular i pla de 3 cossos
Martínez Barchino, Regina

Data: 1981
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 24 (1981) p. 163-225, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_24181_03


63 p, 1.1 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-12, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir