Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51070
Generalitzacions per automorfos dels grups nilpotents
Martín Salvador, Pilar

Data: 1983
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 27 n. 2 (1983) p. 17-23, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_27283_02


7 p, 133.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir