Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/5124
A recovery of Brouncker's proof for the quadrature continued fraction
Khrushchev, S.

Data: 2006
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 50 n. 1 (2006) p. 3-42, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_50106_01


40 p, 307.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-05-09, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir