Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/52298
Algebraic webs invariant under endomorphisms
Dabija, M.
Jonsson, M.

Data: 2010
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 54 n. 1 (2010) p. 137-148, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_54110_07


12 p, 216.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-12-17, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir