Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60036
An Integral formula on submanifolds of domains of Cn
Hatziafratis, Telemachos

Data: 1991
Resum: A Bochner-Martinelli-Koppelman type integral formula on submanifolds of pseudoconvex domains in Cn is derived; the result gives, in particular, integral formulas on Stein manifolds.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 35, Núm. 2 (1991) , p. 559-569, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37679
DOI: 10.5565/PUBLMAT_35291_19
DOI: 10.5565/37679


11 p, 240.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-12, darrera modificació el 2017-04-26



   Favorit i Compartir