Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60173
A note on Sugihara algebras
Font, Josep M. (Universitat de Barcelona. Departament de Lógica)
Rodríguez Pérez, Gonzalo (Universitat de Barcelona. Departament de Técniques Empresarials)

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 591-599, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_362A92_19


9 p, 250.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir