Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60213
Non-obstructed subcanonical space curves
Miró-Roig, Rosa M.

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 761-772, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/38176
DOI: 10.5565/PUBLMAT_362B92_03
DOI: 10.5565/38176


12 p, 263.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-21, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir