Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60215
Cohomologias elípticas (un ensayo introductorio)
Moreno, Guillermo

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 789-806, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/38178
DOI: 10.5565/38178


18 p, 434.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-21, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir